Von Krahli Aeda on oodatud kõik: vegan ja omnivoor, paleofiil ja veinisõber, munk ja sübariit.

Siin saavad nad kõik oma toitumisharjumustele truuks jäädes kohtuda romantilises õhustikus ühise laua taga. Meie hoone ajalugu ulatub Koperniku-eelsesse aega, mil maailm oli veel lapik, Kolumbus just sündinud ja guljašš ei olnud veel Ungarisse jõudnud.

Oma restorani asutasime aga ajal, mil öko tähendas enamuse jaoks snoobide kallivõitu harrastust ja taimetoit tervisehäiret. Veganlusest olid kuulnud täpselt 2 eestlast ja mõlemad töötasid meie köögis. Ometi just öko ja taimetoiduga me esimesena Tallinnas tegelema hakkasime.

Ja teeme seda rõõmuga tänaseni. Me ei ole taimetoidurestoran. Ent taimed on meie menüüs aukohal ja peamine inspiratsiooniallikas. Eelistame kohalikku. Eelistame mahedat. Eelistame tasakaalustatud toitu. Eelistame põhjamaist kargust ja toidu enda maitset. Eelistame ökoveine. Teisi meil polegi. Meie veendumus on, et värskest ja puhtast toidust saadav nauding on üks suuremaid, mida loodusel meile pakkuda on. Püüame seda rõõmu teile oma parimate oskuste kohaselt vahendada.

Tallinna seni ainsas ökorestoranis.

Tere tulemast Puhta Toidu saatkonda!

Ja veel üks asi: ärge unustage külastamast kõrvalmajas asuvat Von Krahli Teatrit, eesti avangardi lipulaeva aastast 1992.